Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3   další »

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel 9

Aktualizováno

Supermarkety si běžně přidají přes 100%.

Konečně je to tedy! Nad velkou a úspěšnou měnou nazývanou BitCoin se začínají vztahovat mračna. Zjišťuje se, že není bezpečná jak ji lidé považují.
Osobně bych chvíli počkat než její cena vzroste a střelil bych jí !

Spousta lidí taky spekuluje nad dlouhodobou budoucností BitCoinu.... je to volovina do toho dlouhodobě investovat. Je to maximálně, tak vhodné na rychlou investici.
Proč jsem o tom přesvědčen? Pokud sledujete aktuální dění, tak virtuálních cryptoměn existuje na světe spousta. BitCoin byl jen více zmedializovaný na našem trhu.
Mrkněte na Bitcoin, Litecoin, Dogecoin.... princip stejný. Navíc cryptoměnu může založit každý, pokud se toho ujme šikovný človíček, co by to hezky zmedializoval... může oškubat další naivky.

Já osobně bych do BitCoinu nedal už ani korunu. Jeho velký boom už dávno skončil. Ten kdo chtěl na tom vydělat, svou šanci už zmeškal. Je jen otázkou času než celé velké haló utichne, nebo nějaké hackerské skupiny začnou okrádat o jednotky BC. Každopádně kdo na tom vydělal? Autor 10 .
Moje konspirační myšlenka - to tzv. těžení BitCointů je ve skutečnosti propůjčení výkonu těžebních PC hackerské skupině, která provádí DOS útoky apd... 9

Ironie ? 10

Ahoj Jiří,
pokud myslíš zimní start - automatický sytič, který je nastaven, tak, že počkáš 5 sekund se zapnutým klíčkem, tak to je ono. A ten by měl fungovat ve všech případech.

Víte proč to tak je ? Protože mi jsme to dovolili! Za všechno si můžeme sami. Bohužel agresí nic nezmůžeme. Jen rovnými podmínkami, ale do toho se nám bude srát to pi... EU

Děkuji Ricardo za vyčerpávající článek! 10

Tenhle článek byl vydán jako reklamní. Nezlobte se 6

Bohužel taková je dnešní doba. Peníze co spoříš, dáváš penzijko, všechno cpeme bance. Banka nám z těch peněz půjčuje a startuje velmi výhodný kolotoč.

Musíš mít. Pokud je to pravidelný příjem peněz. Pak také platí pravidlo do určité částky - cca 15.000 za rok nemusíš. Vyber si kam spadáš.

Nech se inspirovat videem viz. níže pokud jsi manuálně zrušnější. Pokud ne, najdi si nějaký servis - nejlépe obyčejný, kde ti jej za rozumný peníz vyčistí.

:-D pan chytrý. Rozdíl mezi nimi vím moc dobře. Sám podnikám. Bohužel jste rejpal.


Strana:  1 2 3   další »

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40