Hromadná změna obrázků

Software, Webdesign

Hromadná změna obrázkůPoradíme Vám jak hromadně můžete změnit vlastnosti obrázků. (Velikost, název, objem)


   Častá práce s grafikou si čas od času vyžaduje hromadnou změnu obrázků - Batch conversion. Ušetří Vám to nejen čas, ale i nervy od strojového klikání.

   Níže uvedené programy Vám pomohou s jejich hromadnou změnout a jsou navíc freeware.

1/ VSO Image Resizer

   VSO Image Resizer je nástroj pro hromadnou změnu velikosti obrázků a digitálních fotografií. Kromě toho lze provádět i hromadnou konverzi podporovaných grafických formátů JPEG, GIFf, BMP, TIFF a dalších. VSO Image Resizer podporuje i RAW formáty digitálních fotografií.
Ke stažení zde

 

2/ JPEG Resampler

   JPEG Resampler je freeware aplikace pro dávkové resamplování (změnu velikosti) obrázků ve formátu JPEG. Má snadné ovládání, možnost nastavení různých způsobů výpočtu výsledných rozměrů (jako rozlišení, procento z originálu, max. šířka nebo výška, velikost výsledného souboru atd.). Dále je možné nastavit kvalitu výsledných fotografií a další parametry.
Ke stažení zde

 

3/ Resize JPEGs

   Resize JPEGs je užitečná pomůcka pro hromadnou změnu rozměrů obrázků a fotografií ve formátu JPG. Program má velmi přehledné uživatelské rozhraní, má přednastaveny některé rozměry a nevyžaduje instalaci.
Ke stažení zde

4/ Irfan View

   Aktuálně nejvíce používám tento program Irfan View. Jeho snadná instalace, malý rozměr 1,4 MB,podpora češtiny a freeware policy vytváří z něj pecku mezi grafickými programy. Nejenže je to klasický prohlížeč fotek, ale již při ukládání zvládne změnu velikosti fotek jakéhokoliv formátu a navíc také zvládá hromadnou změnu obrázků. Od velikosti, přejmenování až po objem dat.
Ke stažení zde

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40