Go-Cities, projekt virtuální reality pro mobilní telefony

Články, Články

Go-Cities, projekt virtuální reality pro mobilní telefony Přečtěte si zajímavý článek o virtuální realitě a mobilních telefonech.


Projekt Go-Cities aplikace virtuální reality pro uživatele mobilních telefonů s operačním systém se již rozjel a my o tom víme víc.

Projekt Go-Cities  byl vytvořen 29. června 2011 ve Skotské programátorské společnosti  NAECOM Ltd. Během pár měsíců programátorský tým již napsal základní algoritmy pro rozpoznávání budov a vytvořili mobilní aplikaci zvanou GoEdingburg testovanou prozatím na mobilech s operačním systémem Android. Nyní jsou programátoři ve fázi testování.  

Určitě jste se už několikrát dostali do takové „trapné“ situace, když jste chtěli se svým drahým protějškem zajít na dobré jídlo. Chodíte po městě, a když se konečně dostanete do restaurace, kde mají místo, zjistíte, že tato restaurace je nad vaše finanční možnosti. Následně nastává ta trapná chvíle, kdy danou restauraci musíte opustit. S aplikací GoCities by tato situace již neměla nastat.

Nyní k samotné aplikaci. V praxi to bude chodit tak, že vy jakožto vlastník mobilního telefonu s OS a aplikace zjistíte pouhým namířením čočky fotoaparátu vše co o daném obchodním domu, restauraci a kteréhokoliv domu vědět.

Uvedu na příkladu. Stojíte u restaurace (není nezbytně nutné, abyste u ní stáli, ale jak jsem již uvedl, musí budovu snímat čočka fotoaparátu). Pouhým kliknutím otevřete nabídku zadané restaurace, a je to. Všechno co jste chtěli vědět. Otevírací dobu, nápojový lístek, jídelní lístek a to není zdaleka všechno. Uvidíte nejen nic neříkají lístky ale také jejich ceník. Dále se vyhnete restauracím, které mají plno jelikož Go-Cities dokáže také vyhledat kolik míst je již obsazeno a kolik jich zbývá volných. 

Budeme se tedy těšit na aplikaci pro naše mobilní telefony a možná také na mnohem více dalších zdokonalení ze soudku Skotsko-českých programátorů ze společnosti NAECOM.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52

Fotovoltaika na klíč

Dobrý den, chci se zeptat, Na rozestavěný dům mě namontovali FVE elektrárnu. Kdy mě přijde dotace z Nová zelená úsporám?

Zaslal/a: Milan-Holan  •  Čas: 4.1.2021 11:51

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11