Garance první pozice ve vyhledávačích

Pro webmastry, Optimalizace

Garance první pozice ve vyhledávačíchCílem každého provozovatele webových stránek je dosáhnout prvních míst ve vyhledávačích a díky tomu i co největší návštěvnosti. Povíme Vám jak celý byznys kolem toho funguje!


Novým rozmáhajícím se byznysem je: Garance první pozice ve vyhledávačích! Víte, jak to celé funguje?

Určitě Vám také přišel nevyžádaný E-mail s výhodnou nabídkou, kde Vám chytrý človíček dokáže zajistit první místo ve vyhledávačích.

Pokud podepíšete smlouvu - zavazujete se, že pokaždé když se Váš web dostane na přední místo - zaplatíte za každý měsíc nějakou tu tisícovečku.  Pokud se nedostane tak neplatíte nic. Na první pohled se to může pro vás zdát výhodné, ale ve výsledku to je nejvýhodnější pro onoho podnikavce. Zvláště když neuvedete datum do kdy je povinen, alespoň jednou Váš web dostat na první místo.

Vžijte se do jeho situace:
Stačí, když takovouto smlouvu podepíše s několika desítky webů...
V lepším případě Vás zaregistruje do pár vyhledávačů, napíše pár PRčlánků. Předpokládá, že ani vy nezůstanete pasivní a provedete další kroky pro zvýšení propagace...Jakmile má podepsanou smlouvu v kapse tak ve své aplikaci na hlídání pozic na zadané klíčové slovo sleduje, jak se Váš web pohybuje. Další věc mu hraje do karet a to změny v hodnocení webů, kdy se náhodně Váš web může dostat nahoru...

Stačí, aby se jednou umístil nahoře, a již Vám posílá fakturu na pár tisíc za minimální úsilí. Pokud má takto šikovně sepsanou smlouvu s několika desítky webů může to každý měsíc hodit zajímavou sumičku.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52

Fotovoltaika na klíč

Dobrý den, chci se zeptat, Na rozestavěný dům mě namontovali FVE elektrárnu. Kdy mě přijde dotace z Nová zelená úsporám?

Zaslal/a: Milan-Holan  •  Čas: 4.1.2021 11:51

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11