Funguje vztah mezi nekuřákem a kuračkou?

Sex a vztah

Funguje vztah mezi nekuřákem a kuračkou?Dovedete společně žít s dívkou kuřačkou?


Přemýšleli jste někdy nad tím jaké to je chodit s dívkou kuřačkou? Já jsem to zažil na vlastní kůži. Domluvená schůzka, první rande, druhé, pomalu se zamilujete a vlastně o to rychleji se chytáte do pasti. Na další schůzce na Vás vybalí své dva věčné partnery, ať už na nákup či na procházku: eLeMka a zapalovač. Asi to je nový zvyk, na který jsem bohužel ještě nepřišel na chuť.

Ta její vůně po koupeli je ta tam, po zapálení první cigarety, kde jsou její sladké jahůdkové rty, když na vás dýchá popelník. Kde je to kouzlo, když ji pozvete v zimě pod závojem vloček do kina na romantický film a vy před tím si musíte, sní odstát její 4 sladké minuty vášně s jejími kamarády. Pak když usedáte do auta. Říká, ať honem odemknete auto a´t nemusí zmrzat…  Můj vesnický rozum vážně nefunguje :-D.

Ne nyní se vraťme k tomu, k čemu jsem chtěl dojít. K mému boji proti cigaretám, většinou se je snažím přesvědčit, aby nekouřili v mé přítomnosti či nekouřili na mě a jako malý trest nejsem k ní tak pozorný jako když je bez cigarety. Bohužel tato taktika mi vyšla bez úspěchu. Moje druhá taktika, byla sloučením první i druhé taktiky, nejen ty tresty, ale i delší hučení o tom co bychom si spolu mohli pořídit do našeho bytečku za ušetřené penízky. Vykalkuluji kolik by ušetřila nebýt nákupu zapalovače, cigaret, zvýšené potřeby pleťových krémů z vrásek po cigaretách, žvýkačkách pro spravení dechu…

Divili by jste se ale mívá to i 50 % šanci na úspěch. Ale vím také, že nějaký človíček se musí doslova najuicovat. Čili taktika číslo tři: Začít mluvit o miminku, že by sní jsi moc přál aby bylo zdravé, ona pokud je chytrá začne si zjišťovat o tom informace a zjistí, že to dítě je pak vlastně taky kuřák, možná se jí zželí a přestane taky kouřit. Tady máte taky vysoké procento na úspěch i 70%, ale co se mi nepodařilo u těch nejtěžších kousků, tak pomohla sama dívčí zvědavost.

U jedné té nejmilejší a nejkouzelnější pomohla její vůle, její tvrdohlavost, její vlastní chtíč, když mi oznámila v smsce že by chtěla se mnou miminko, že se chce dát dohromady, a že přestala kouřit. Ani nevíte jaká to byla pro mě obrovská radost když přestala, když jsem cítil z jejích rtů tu nádhernou vůni kdy jsem si ten polibek opravdu naplno užíval !

Nevím proč lidi kouří, a už vůbec nevím proč dívky citlivé, rozkošné, tajuplné, prostě nej dívky zbytečné ubíjí své přednosti, tým zabijákem cigaretou.

Proč dívky kouří? Znáte lepší způsob jak dívku přesvědčit aby nekouřila ?

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40