Footshop se postará o Vaše nohy

Komerční články

Footshop se postará o Vaše nohyVenku zuří léto a to je ráj pro adrenalinové sporty. Mezi ně se dá často zařadit i skateboarding. Záliba, která do našich zeměpisných šířek dorazila už před desítkami let z Ameriky, stihla vychovat několik generací, pro které se deska na kolečkách stala nejlepším přítelem.


Kvalitní obuv je číslo 1

Nadšenci skateboardingu si potrpí i na svém stylu a tak si na sebe neobují či neoblečou jen tak něco. Jedním z klíčových doplňků pokročilejšího jezdce je bezpodmínečně kvalitní obuv. Klíčový je pro ně kontakt s deskou a na ten potřebujete vybírat materiál i tvar boty. Skate boty a obuv pro tuto komunitu patří už dlouhé roky na pulty obchodů a bez problémů z nich mizí spolu s novými, spokojenými majiteli.

 

Specialisti na skate boty a obuv

Mezi méně tradiční obchody se širokou nabídkou bot i pro skate nadšence patří také Footshop.cz. Mladý internetový obchod zaměřený na obuv má na skladě čerstvé modely značky Adidas Originals či boty Vans. Světoznámou značku Adidas zastupují v tomto případě modely Adidas Superstar II v černé i bílé barvě a model Adidas Forum Mid ve stejných barevných kombinacích. Z obou modelů je cítit retro nádech, směr kterým se ubírá celá značka Adidas Originals. Na druhé stran model Vans Authentic, jako zástupce ortodoxní skate značky Vans, s více jak padesátiletou historií. Tato americká značka zažila boom po roce 1982, kdy se ve filmě Fast Times at Ridgemont objevil hlavní hrdina Sean Penn v legendárním modelu Vans Slip-on, který samozřejmě také najdete v nabídce Footshopu za skvělou cenu – nyní dokonce ve slevě za 1 090 Kč. Mezi zajímavou nabídku lze jistě zařadit i Fallen boty, splňující kritéria nejskalnějších fanoušků skateboardingu. Není to náhodou, vždyť právě modely této značky navrhují a testují přímo aktivní jezdci špičkové úrovně.

 

I na běžné nošení

V případě, že deska s kolečky nepatří mezi vaše nejoblíbenější „dopravní prostředky“, nemusíte zoufat. Footshop má v nabídce i velké množství modelů na běžné nošení. Navíc také na stránkách e-shopu naleznete žabky do horkých letních dnů pro muže, či pestrobarevné silonky a ponožky pro něžnější pohlaví. Už tento rok se dočká Footshop horkých novinek, proto sledujte jejich Facebookovou stránku, kde se určitě dozvíte o novinkách jako první.

Komentáře rss


, Footshop slevy odpovědět
avatar
Velké slevy

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40