Emancipace dívek ve vztahu

Sex a vztah

Emancipace dívek ve vztahuJsou nespoutané, odvážné, temperamentní a charismatické, což hodně přidává na jejich sexappealu. V čem je ale háček? Pánové, ony nikdy nebudou úplně vaše.


Emancipované dívky či ženy nemusí nutně vědět, co chtějí, ale zato moc dobře vědí, co za žádnou cenu nechtějí. Odmítají být domácími puťkami v zástěře a s vařečkou v ruce. Radši po hlavě skáčou do všech překážek. Tvrdě a nemilosrdně jdou za svými cíly. A ve valné většině případů odmítají pomoc muže a mají pocit, že k tomu, aby dosáhly toho, po čem touží, ho nepotřebují.

Taková dívka bývá pro chlapce velmi přitažlivá už jen svou nedobytnosti. Zakázané ovoce chutná nejlépe, a to je, o to víc láká k tomu, jej utrhnout. Jenže co pak? Může být vztah idylický?

Slečny takového ražení mají v milostném životě poměrně problém, alespoň co se partnera týče, neboť se sexuální stránkou nemá emancipace tolik společného, tedy až na to, že se hlavně jedná o dominy, které ,,jsou rády nahoře“. Jejich vztahy bohužel často nejsou příliš dlouhé, jelikož jsou nerady spoutávány a ovlivňovány, středem jejich světa nebývá většinou jen muž a po nějakém čase nastává chvíle, kdy je třeba jej opustit. Anebo to bývá právě jejich partner, co je pro rozchod, protože mužská ješitnost odmítá dominanci žen jinde než v posteli. Ač se to někdy nezdá a výjimka se vloudí, muž touží být oporou a ochráncem ženské křehkosti. Jenže emancipovaná princezna nepotřebuje rytíře, co ji vysvobodí. Ona se totiž zachrání sama. A to se žádnému klukovi ani muži nelíbí, poněvadž takovou dívku nepochopí a už vůbec nestrpí, když přestává být alfa samcem. 

Třebaže jsou emancipované dámy velmi úspěšné a cílevědomé, což jim přináší ovoce převážně v jejich kariérní sféře, kterou za žádnou cenu nezanedbávají, není to bohužel to, co je uspokojí vždy a dosyta. Každá žena potřebuje lásku a láska muže se s emancipací hodně špatně snáší. Anebo vůbec? Vždyť jde o dvě naprosté rozličnosti, které se samy sobě odmítají, byť i trošičku, přizpůsobit. Ulovit jakéhokoliv kluka svým šarmem je hra. Udržet si ho už znamená láska. Emancipace je proto štěstí ve hře, ale naopak neštěstí v lásce.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40