Druhý život | Slovenský seriál 2011

Zajímavosti

Druhý život | Slovenský seriál 2011Zajímá Vás jak dopadne oblíbený slovenský seriál Druhý život? Přečtěte si co vás čeká v další epizodě.


1. Na základní školu nastupuje nová učitelka Anna Zemanová. Od začátku si padne do oka se svojí žačkou Barborkou. Anna jí připomíná maminku, která před dvěma roky zemřela při autonehodě. Když dívku po škole málem srazí auto a Anna jí doprovodí domů, poprvé se setká s Barborčiným otcem Danielem, úspěšným architektem. Mezi Annou a Danielem to okamžitě zajiskří. Nicméně v Danielově vile se nečekaně objeví atraktivní žena Andrea.

2. Barborka odmítá brát novou otcovu přítelkyni Andreu jako součást jejich rodiny. Nemá ji ráda a nevěří ji a navíc mají spolu konflikt. Andrea odchází z vily. Komu dá Daniel za pravdu?

3. Andrea se Danielovi přišla omluvit za incident s Barborkou, je odhodlaná se s ní sblížit. Navrhne Danielovi, že se do vily nastěhuje.

4. Viktror prozradí svému bratrovi Danielovi tajemství, které má Andrea. Ten mu ale nevěří. Daniel chce jít s Barborkou do parku, ale Andrea nebere telefon. Dívka přemluví otce, aby šla Anna. Nechá se Daniel unést emocemi?

5. Anna a Daniel se snaží tvářit, že se v parku nic nestalo. Daniel se dozvídá, že u nich byla Andrea. Má výčitky svědomí. Přizná Andree, co se v parku stalo?

6. Andrea se budí v Danielově ložnici. Čeká ji focení na plakát, na které jí Daniel slíbil doprovod, ale nejprve musí zavést Barborku do školy. Jenže ji nenajde v pokoji, ani nikde ve vile a celá rodina je na nohou.

7. Teodor našel Andreu, má s ní nevyřízené účty. Vyhrožuje jí, že prozradí Danielovi podrobnosti o její minulosti. Viktor je poprvé vážně zamilovaný - do Andreiny sestry Lenky. Díky Andreinu vlivu ho ale Lenka odmítá. Těžko říci, zda boj o svou lásku vyhraje.

8. Anna je z Daniela zmatená. Neví, jestli se může svému citu poddat, nebo jestli si pouze Daniel nezahrává s jejími city. Viktor bojuje o Lenku, ale Andrea má na něj větší vliv. Poté, co jí prozradí, co ji spojuje s Viktorem, Viktor opět ztratí Lenky důvěru - a tentokrát to vypadá doopravdy vážně.

9. Anna s Dianou organizují školní burzu, na kterou jsou pozvaní i rodiče žáků. Přijde Daniel poté, co se Anně svěřil se svými city? Mikuláš má starosti o Annu.

10. Barborka pod tlakem okolností posledních dní onemocní, stoupá jí teplota a dožaduje se své Anny. Přesvědčí Daniela, aby Anně zavolal a požádal o pomoc. Andrea má vystoupení v baru, ale Daniel nemůže přijít.

11. Andrea uvidí Annu v objetí s Danielem. Co vymyslí, aby se oběma pomstila? Daniel už má v hlavě jasno, miluje Annu a s Andreou se chce rozejít. Annin otec se však snaží ochránit svou dceru. Nevěří Danielovi, že to myslí vážně. Viktor se zatím marně pokouší u Lenky o odpuštění.

12. Daniel prozradí Barborce, že jeho skutečnou láskou je Anna. Podaří se mu urovnat i spor s Viktorem, jehož slova do teď nebral vážně? Konečně by v rodině mohla opět zavládnout pohoda. Annin otec pomalu začíná Daniela akceptovat. Zamilovaný pár však vzbudí pozornost ředitelky...

13. Daniel a Anna měli štěstí - vyvázli z auta bez zranění. Daniel představí Anně svojí matce. Přijme ji pragmatická Mária do rodiny? Teodorovým chlapům v čele s Tiborem se komplikuje byznys s distribucí drog. Viktor ztrácí naději, že Lenku někdy opět získá.

14. Po chvílích dokonalého štěstí přišel hluboký otřes. Daniel s Annou vydýchávají informaci, kterou se dozví od Andrey. Dokonale je odzbrojila a cítí se bezmocně.

15. Daniel se rozhodne, že zůstane s Andreou a vzdá se vztahu s Annou. Snaží se chovat zodpovědně, čeká ho ale nejtěžší úkol - připravit Barborku na změnu situace ve vile, především na Andreininu přítomnost. Andrea je celá bez sebe, když se dozví, že Daniel šel k Anně pro Barborku.

16. Andreu odváží sanitka do nemocnice. Lékaři mají podezření, že její dítě je v nebezpečí, proto Mária Andree zabezpečí všechna potřebná vyšetření. Jenže případ má malý háček.

17. Danielova rodina zavrhla Andreu a ona hledá oporu u sestry Lenky. Ta ale ví, co znamená přijít o dítě a nechce Andreu pochopit. Do hry vstupuje Šakal, podnikatel a hlava mafiánské skupiny, který chce získat zakázku Villamax. Tender vyhrála Danielova společnost. Od té doby leží Daniel Šakalovi v žaludku.

18. Viktor přísahá, že s prací pro Teodora skončil, a tak Lence už nic nebrání v tom, aby se Viktorovi naplno oddala. Není to pro ni ovšem lehké, protože ji tíží trauma z minulosti. Do vily zavítá nečekaná návštěva!

19. Anna se cítí jako ve zlém snu. Andrea je nadšená, její plán vyšel a ještě nekončí. Daniel odjel na služební cestu do Vídně a netuší, jaké má Anna problémy.

20. Po návratu domů se Daniel dozví o obvinění, které padlo na Annu. Ta je vyčerpaná z událostí posledních dnů a touží po oddychu daleko od problémů. Andrea si předchází Lukáše. Je pro ní cenným zdrojem informací.

21. Anna je velmi nešťastná z toho, co v noci viděla. Její poraněné srdce tomu zkrátka odmítá uvěřit. Daniel se zase ráno probudí vedle Andrei - netušíc, co se v noci stalo.

22. Danielovi se nezdá divné přátelství mezi Barborkou a Andreou. Viktor je v nemocnici a Barborka je vystrašená, protože se velmi bojí o svou rodinu. Daniel se ji snaží uklidnit, marně - nic nepomáhá. Zavolá Anně?

23. Teodor dá Viktorovi nůž na krk - jestli nebude pokračovat v práci, může na to doplatit někdo, kdo je mu velmi blízký! Viktorovi je jasné, že tentokrát už nemá na výběr. Musí Lenku ochránit za každou cenu.

24. Viktora kvůli jeho neustálým chybám a přešlapům jeho okolí už vysloveně nesnáší. On sám velmi lituje, že Lenku ranil, nemohl ale jinak, když ji chtěl ochránit. Ilona je velmi zvědavá co se mezi Lenkou a Viktorem stalo a snaží se neštastnou přítelkyni motivovat, aby se s Viktorem sešla. 25. Viktor vymyslel způsob, jak Lenku přesvědčit, že ji už nemiluje. Netuší, kolik trápení jí ale způsobí. Ilona se nemůže dívat na zahrávání s Lenčinými city a pořádně Viktorovi vyčistí žaludek. 26. Barborka plánuje pro Daniela narozeninovou oslavu. Počítá i s Annou, ale netuší, že už s Danielem spolu nejsou. Klaudie s Milanem jsou překvapení, když najdou rodinu ve vile oslavovat narozeniny. Jenže oslava nakonec z mnoha důvodů skončí fiaskem.

27. Daniel nečekaně najde porozumění u svého bratra Viktora. Lenka nechtíc vyslechne část jejich rozhovoru a svojí sestře Andree později oznámí šokující zprávu, že se chce Daniel oženit s Annou!

28. Lenku nenapadne, že by Andree neměla věřit. Jenže stále víc a víc se zamotává do jejich intrik. Dokonce způsobí nedorozumění, které může mít vážný dopad na vztah Daniela a Anny.

29. Anna se cítí oklamaná a podvedená, Daniel ji ztrácí a nerozumí proč. Když zjistí, že je za tím Lenka, neváhá ji obvinit z intrikování. Uvědomí si Lenka konečně, že Andrea ji zneužívá? Postaví se Viktor na Lenčinu stranu za cenu, že se pohádá s bratrem?

30. Teodor potřebuje službu Výměnou za smlouvu z Danielovy firmy slíbí Andree, že její pomstu zorganizuje. Andrea sa snaží svést Danielova kolegu Lukáše, aby se dostala ke smlouvě pro Teodora.

31. Lenka prožívá nejhorší chvíle svého života, Teodorovi muži ji drží spoutanou. Podaří se jí uvolnit z pout a na moment zahlédne tvář jednoho z nich. Když únosci zjistí, že není tou ženou, kterou měli unést, snaží se vymyslet plán, jak ji tajně odstranit. Teodor s Andreou tuší problém a vydají se je zkontrolovat.

32. Lenka je v bezpečí Andreina bytu. Doktor spolčený s Teodorem ji vyšetřil a odstranil všechny stopy, které by mohli únosce prozradit. Andrea musí Teodorovi slíbit, že bude Lenku hlídat a v žádném případě jí nedovolí vypovídat na policii. Šakalovi sa situace nelíbí a nařídí Teodorovi, aby odstranil muže, jehož tvář Lenka zahlédla.

33. Mafiáni si vyřizují účty. Pokud si Lenka vybaví Braňovu tvář, bude ho moci identifikovat a tím ohrozí celou skupinu okolo Teodora Musila. Dostanou rozkaz Braňa ostranit. Podaří se Braňovi utéct?

34. Anna s Dianou jdou spolu s Barborkou na policii, kde však rozrušená dívka nedokáže nikoho identifikovat. Diana ale pozná Braňa. Naneštěstí netuší, že jeden z policajtů je Teodorův člověk. Danielova matka s nelibostí sleduje jak se její kolega a milenec Jakub věnuje zraněné Lence.

35. Braňo jde na dohodnutou schůzku se Šakalem, i když tuší, že by mohlo jít o past. Lenka se rozhodne jít na policii, ale Jakub se jí v tom slaží zabránit. Annu prekvapí telefonát ? volá jí ?přítel? a chce si s ní dohodnou schůzku.

36. Lenku konečně propustí z nemocnice, i když jen na reverz. Šťastný Viktor jiu odveze domů, kde se střetne s Andreou. Anna se rozhoduje, zda jít na policii za vyšetřovatelem Rábkem.

37. Když policie odvede rezignovanou nevěstu na výslech, reakce šokovaných hostů jsou různé. Anna vyšetřovateli vypráví to podstatné o svém střetnutí s Teodorem. Nikdo netuší, že Rábkův zkorumpovaný kolega už dostal výsledky z balistiky, které jsou hodně překvapivé! 38. Policajný vyšetrovatel Rábek sa konečne dostane k výsledkům balistiky. Proto okamžitě vyráží do nemocnice vyzpovídat Theodora. Lukáš a Laura zůstanou v kanceláři i po dokončení práce. Daniel a Anna jsou konečně opět spolu. 39. Anna je na smrt vyděšená, když ji v podzemních garážích přepadne neznámý zamaskovaný mladík. Lenka už má plné zuby nemocnice a chce co nejdřív odejít. Propast mezi Annou a Danielem je čím dál tím větší. 40. Anna by ráda řekla Danielovi pravdu ale nemůže. Ten se stále trápí a bojí se, že Anna něco cítí k Dušanovi. Nakonec si Daniel všechnu svou frustraci vybije na Andree, která přišla navštívit Lenku. 41. Stav přiotráveného Mikuláše je opravdu vážný, naštěstí ho však Anna s Danielem našli včas. Šakal tlačí na Teodora, aby se co nejdřív zbavil Andrey, která vážně ohrožuje jejich "byznys". 42. Daniel nese rozchod s Annou velmi těžko. Lenka požádá Viktora, aby s ní zašel na polícii. Anna ví, že musí udělat definitivní řez za svým nedávným štěstím, aby jí všichni uvěřili, že je sobecká a krutá a už od ní chctěli žádné vysvětlení.

43. Teodor je nepříjemně zaskočený, když se od Timey dozví, že je nejen jeho šéfkou, ale i novou majitelkou jeho baru. Na nábreží Dunaje zapíjí svůj žal z rozchodu s Annou. Nakonec skončí v baru, kde se opilý nechá zbalit Andreou.

44. Klaudii překvapí, když jí poštou přijde předvolání k soudu. Andreino vystoupení udělá velký dojem na slizkého hudebního producenta Mira.

45. Daniel pochybuje o tom, že je otcem Andreina dítěte. Ta si je tím však absolutně jistá. Viktor bratrovi radí, aby šel na testy otcovstí.

46. Daniel pochybuje o tom, že je otcem Andreina dítěte. Ta si je tím však absolutně jistá. Viktor bratrovi radí, aby šel na testy otcovstí.

47. Danielova matka Marie je z výsledků testů velmi sklamaná. Daniel je také v pořádném šoku. Naneštěstí ani jeden z nich netuší, že Andrea žádanému výsledku pomohla..

48. Daniel je z Andreiny nečekané reakce tak vykolejený, že opět sáhne po alkoholu. Marie důrazně varuje Andreu, že musí nastoupit do nemocnice a podrobit se sérii vyšetření.

49. Andrea sice dělá drahoty, ale ve skutečnosti je naprosto šťastná. Vmanévrovala Daniela přesně tam kam chtěla. Anna zavolá Dianě a prozradí jí, že ji Dušan požádal, aby s ním začala v Německu nový život. Malá Barborka, po rozhovoru se spolužákem, uteče ze školy.

50. Andrea se v roli obětavé Matky Terezy cítí báječně, zvlášť po tom, co se jí Daniel několikrát omluvil za své chování. Barborčina operace dopadne dobře, ale skutečnou úlenu nikomu nepřinese. Když se Anna od Diany dozví o Barborčině útěku a operaci, začnou ji trápit výčitky svědomí.

51. Laura se marně snaží vymámit z Lukáše, čemu se věnuje ve volném čase. Dušan cítí, že se mu Anna pomalu ale jistě vzdaluje. Daniel se velmi trápí a snaží se svůj žal utopit v alkoholu.

52. Tibor drží v zajatí Števka i Teodora a vyhrožuje jim smrtí. Diana udělá na Dušana velký dojem, když mu prozradí, že uvažuje o možnosti osvojit s Štěfka. Anna má smíšené pocity z otcovy návštěvy. Jako blesk z čistého nebe ji však zasáhne zpráva, že Daniel čeká s Andreou dítě.

53. Mezi Dianou a Dušanem vládne dokonalý souzvuk a harmonie. Daniel hledá u Marie radu, jak se zachovat k Anně, která nedorazila na dohodnutou schůzku. Manželství Klaudie a Milana je po tom, co se provalilo, že jsou prakticky na mizině, v troskách.

54. Barborka sa s pomocou Anny uzdravuje. Teodor stráca svoju silu. Timea si dohodne stretnutie s Danielom. Po poslednom mafiánskom incidente vyrovnávania účtov sa Tibor zaprisahal, že to Timei oplatí.

55. Klaudia na Milana narafičila malý podvod, aby mu dokázala, že sa opäť môže začať živiť svojou prácou. Daniel je voči Timei otvorený. Viktor sa vracia z Tatier, vo vile ho víta Andrea, ktorú nemá problém vyraziť z domu.

56. Šakal sľúbil Timei, že o Tibora sa postará. K naštvanému Viktorovi prichádza šťastný Paľo - možno konečne zbalil babu! Kto je tá záhadná žena? Mikuláš Gitke navrhol, aby sa k nemu nasťahovala. Gitka však začína mať strach.

57. Daniel je nútený riešiť zlú finančnú situáciu svojej firmy. Gitka prijme Mikulášovu ponuku - nasťahuje sa k nemu do domu. Viktor sa zobúdza po žúre s Karin. Barborka po operácii môže ísť domov z nemocnice. Do Danarchu prichádza zástupca malých veriteľov, ktorý súdnym príkazom vymáha od firmy peniaze.

58. Andrea je postavená pred nepríjemnú skutočnosť - Barborka nechce ísť kvôli nej domov. Paľo pozýva Lenku s Viktorom do baru. Dušan nachystal pre Annu romantickú večeru. Rábek objavuje v prípade, ktorý sa týka Teodora, nové súvislosti. Lukáš upozorňuje Daniela na riziká pri predaji pozemkov.

59. Diana sa utápa v slzách. Andrea sa až podozrivo zaujíma o situáciu v Danarchu. Gitka s Mikulášom sa chystajú na prvú spoločnú noc. Rábek prichádza na súvislosti medzi úmrtiami chlapov z mafiánskej bandy. Danielovi volá potenciálny kupec jeho pozemkov.

60. Anna nie je zdravotne v poriadku. Diana sa dozvedela, že sama je sociálny prípad. Lenka s Viktorom plánujú predmedové týždne. Stopy v Teodorovom prípade privedú Rábka za Timeou do baru. Anna navštívi Barborku vo vile. Andrea jej neváha dať najavo, kto je paňou domu.

61. Viktor sa snaží dovolať Lenke, ona s ním odmieta hovoriť. Henrich vyzvedá od vyšetrovateľa Rábka, o čom vypovedala Timea. Andrea doteraz sekala dobrotu, no udalosti okolo Danarchu v nej opäť prebúdzajú zvedavosť.

62. Šťastná Andrea sa vo vile predvádza s novým kočíkom. Viktor stratil Paľovu dôveru. Lukáš dostáva od Timei ponuku stať sa spolukonateľom Danarchu. Dušan nevie, ako si má vysvetliť Annino správanie v poslednom čase. Mikuláš sa o svoju dcéru začína báť - čo ak je chorá.

63. Daniel podpísal zmluvu s Timeou, ktorá sa stala novou investorkou Danarchu. Andrea volá Teodorovi. Okamžite sa potrebuje stretnúť. Paľo s Viktorom konečne riešia, čo sa včera stalo. To isté rieši aj Karin s Lenkou. Rozmotajú sa domotané vzťahy tejto štvorice?

64. Mária prináša Danielovi šokujúcu informáciu o Anne. Ako sa k nej postaví Daniel? Andrea začína byť pre biznis Timei a Šakala nepohodlná. Mikuláš je šokovaný Anniným rozhodnutím a je v šoku. Jeho hnev sa obráti na Dušana.

65. Anna ďakuje Dušanovi - pomohol jej Daniela presvedčiť, nech Annu nechá na pokoji. Anna neopúšťa len Daniela, ale aj Dušana, ktorý sa s jej odchodom musí vyrovnať.

66. Karin a Paľo odišli na výlet, ktorý zorganizovala Lenka s Viktorovou pomocou. Viktora šokuje telefonát - Karin a Paľo mali nehodu! Timea sa chystá do Londýna na stavebnícky veľtrh. Sprevádzať by ju mal Daniel, no ten odmieta. Šakal si však želá niečo iné.

67. Lukáš trpí tým, že Daniel ho opäť profesne tromfol - Timea evidentne viac stojí o Danielovu spoločnosť v Londýne ako o Lukášovu. Prekvapí ho, keď mu Timea zavolá, aby peniaze pre veriteľov investoval do mramoru. Zrazu sa cíti dôležitý - čo by pre dobrý obchod nespravil - a za Danielovým chrbtom?

68. Ivan prichádza na spojenie Tibora so Šakalom. Teodorovi sa ich vzťah nepáči, určite spolu niečo kujú. Diana sa snaží Dušanovi povedať, čo pre ňu znamená. Vie, že Dušan vždy miloval Annu, riskuje, že ju odmietne. Paľo sa rozhodol, že sa obetuje z lásky ku Karin. Andrea sa rozhodne navštíviť Annu.

69. Andreina návšteva v dome Zemanovcov prináša nečakaný záver. Paľo sa z lásky ku Karin obetoval a sám sa udal polícii za krádež auta Karininho otca. Viktor sa Lenke priznal, že sa vyspal s Karin. Daniel s Timeou sa vracajú zo služobnej cesty. Timea prijme pozvanie do vily. Stretáva sa s Andreou, ktorá neverí vlastným očiam. Timea vo vile pre Andreu z...

70.

71.

72. Andrea má deň na to, aby opustila vilu. Na veľkú radosť všetkých si Anna s Danielom sľúbia, že už budú navždy spolu. Radosť im však pokazí exekúcia hroziaca Danarchu. Daniel podozrieva Lukáša, že v tom má prsty. Lukáš pochopí, že umožnil Timei dostať Danarch na kolená, bol len bábkou pre jej plán. Daniel na Lukáša podáva trestné oznámenie, a Andrea...

73. Bezmocná Andrea prichádza za Teodorom. Žiada ho, aby zničil osobu, ktorá jej prekazila všetky plány - Annu. Peniaze Danarchu, ktoré mali zabrániť exekúcii, sa ocitli na neznámom účte. Začína sa pátranie po tom, kto je vlastníkom účtu - kto peniaze ukradol...

74. Andrea má dôvod cítiť sa ohrozená. Dostáva od Teodora ponuku, ktorá ju poníži až na samé dno. Šakal obsadzuje Danarch. Danielov právnik oznamuje Anne, že Daniel sedí v cele predbežného zadržania. A obvinenie sa netýka len Daniela...

75. Anna čelí psychickému nátlaku. Jakub sa priznáva Márii, čo ho spája s Teodorom. Riskuje vzťah s Máriou. Rábek ide vyšetrovateľke Vágnerovej po krku. Má podozrenie, že aj ona pracuje pre mafiu. Andrea neváha navštíviť Annu.

76. Andrea sa snaží Annu vydierať, no Anna má na ňu väčšie tromfy. Viktor sa pred Lenkou preriekne. Jej sestra Andrea vie o jej znásilnení viac, ako priznala. Lenke to nedá, musí zistiť pravdu.

77. Mária už nemôže tajiť svoj vzťah s Jakubom. Ako zareaguje Viktor, keď sa to dozvie? Tiborovi sa podarí zajať Timeu. Teodor chce svoju dcéru zachrániť. Zavolá na pomoc človeka "z druhej strany" a za službu mu ponúka usvedčujúci dôkaz o Šakalovej podvratnej činnosti.

78. Vyšetrovateľ Rábek s Teodorom za chrbtom čakajú na vhodnú príležitosť, aby zachránili Timeu. Jakub dáva v nemocnici výpoveď. Šakal vydiera Daniela. Ak nechce mať problémy, mal by pristúpiť na jeho podmienky. Daniel sa rozhodne zariskovať.

Shlédnout všechny epizody Druhý život

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40