Co ženy chtějí?

Sex a vztah

Co ženy chtějí?Aneb "Co v určitých situacích očekáváme od mužů?"


Každá máme svoji vlastní představu o princi na bílém koni. Pokud bychom měli muže rozdělit dle „způsobu použití“, jistě by se nám ke každé činnosti líbila trochu jiná povaha. Vztah je o kompromisech a umění zvaném „tolerance“.

Mýtus jménem „Dokonalý muž“ je rozšířen napříč všemi generacemi, ale neexistuje. Přesto si o něm rády sníme a mnohdy mu přikládáme i nesmyslné a nedůležité vlastnosti. „Dokonalý muž“ pouze napadá naši racionalitu a posílá nás na nemilost naprosto odlišné realitě. Když se ale objeví „Ten Pravý“, odhazujeme všechny své někdejší představy a oddáváme se mu do posledního kousku našeho těla. Jakého muže si ženy představují v konkrétních situacích?

Rande – Aneb : „Rády vstupujeme do dveří, otevřených pouze pro nás.“ – Při pozvání na rande si představujeme to své vysněné. Mnohé se však u většiny žen shoduje. Čekáme, že nám muž otevře dveře, sundá nám kabát, přisune židli. Pokud je hezky oblečen a ženy se za ním otáčí, cítíme se báječně, že je tu právě s námi. Příjemně tlumený hlas nám velice imponuje a některé z nás samy sobě závidí. Právě proto na schůzkách upřednostňujeme Gentlemana.

Párty – Aneb : „Koukejte, jaký je to frajer.“ – Při akcích mezi svými vrstevníky máme nejradši muže, který zaujme. Cool oblečení a chování musí být samozřejmostí. Pokud dobýváme parket po jeho boku a ženy kolem závistí mění barvu pleti, jsme na sebe pyšné. Vítáme vtip a schopnost zaujmout svým šarmem všechny kolem. Pokud navíc u baru platí, jsme v sedmém nebi.

Život – Aneb : „Stůj, potřebuji se opřít.“ – A právě tady čekáme své vysněné prince. Očekáváme spolehlivost, toleranci a cit pro rodinu. Imponují nám muži úspěšní, ale ne příliš pracovně vytížení. Finančně zaopatření, co si váží peněz. Hodní, ale ne troubové. Pečující o sebe, ale ne metrosexuálové. Ke každé vlastnosti máme své ale. Nejdůležitější je ovšem jejich  síla. Musí nás podržet i v nejtěžších situacích.

Postel – Aneb : „Nestyď se, od toho jsem tu já.“ – Který typ mužů tedy ženám nejvíce vyhovuje v oblasti sexu? I zde jde o věc vkusu, ale většina z nás se shodne na atraktivitě postelových hrátek. Vyžadujeme něžnost, zároveň i dravost. O „leklou rybu“ žádná žena nestojí. Rády sice přebíráme iniciativu, s oblibou se však necháváme hýčkat. Jsme stydlivé a tajemné, necháváme se dobývat. Upřednostňujeme dlouhou předehru, někdy se v nás ovšem probudí dračice a muže nepustíme, dokud nedostaneme, co chceme.

Každým dnem a s určitými zkušenostmi se mění naše požadavky. Na závěr je ale nutno dodat, že ŽENY NIKDY NEBUDOU VĚDĚT, CO CHTĚJÍ. Proto přeji všem zástupcům opačného pohlaví hodně štěstí a trpělivosti.

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
ČLÁNEK JE VELMI VÝSTIŽNÝ,PERFEKTNĚ VYJADŘUJE VZTAH MEZI MUŽEM A ŽENOU. 5
, - odpovědět
avatar
TENTO ČLÁNEK SE MI VELICE LÍBIL,JE HEZKY NAPSANÝ A PRAVDIVÝ,JEN TAK DÁL. 1

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40