Co říkáte na výsledek v Mistrovství světa 2013?

Bulvár

Co říkáte na výsledek v Mistrovství světa 2013?Poctivě jsem našim klukům fandil. Bohužel výsledek nedopadl jak jsem si zrovna přál...


Najít vhodného trenéra za Ivana Hlinku bylo těžké. Jeho tragická smrt zaskočila všechny fanoušky hokeje. Nemusím snad uvádět, že jeho nástupci Slavomír Lener, Vladimír Růžička, Josef Augusta a Alois Hadamczik udělali také velký kus práce.

Ovšem mám stále větší obavu, zda je náš aktuální hlavní trenér Alois Hadamczik člověk na pravém místě?. Kvalita ostatních týmů se velmi zvětšila, přesto stále máme kvalitní hráče, kteří je strčí do kapsy.

Slabým místem naší reprezentace je pravděpodobně špatná kombinace hráčů. Je super mít technické hráče, když jim chybí borec, co se umí před bránou poprat.

Ať se naši hlavouni v hokeji zamyslí a zkusí najít čerstvou krev. Ostatně není co zkazit. Výsledek se Švýcarskem a ostatními týmy mi bude navždy ležet v žaloudku.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40