Čím partner nejvíce potěší svou dívku

Sex a vztah

Čím partner nejvíce potěší svou dívkuNeexistují návody ani zaručené rady. Jak tedy na obdarovávání svých něžných protějšků?


Přesný seznam věcí, které zabírají, asi neexistuje, ale dovoluji si tvrdit, protože jsem už tolikrát od kamarádek slyšela, co se jim líbí a co ne, že dokážu říct, čím se při vymýšlení mají muži řídit.

Většina holek je ráda jenom, když si její přítel vzpomene, že mají slavit výročí nebo její narozeniny, tudíž dárky nehrají tak velkou roli. Ovšem nějaký význam mají. Dívky, jak je známo, všechno řeší. Vším se moc zabývají, nad vším přemýšlí a přemítají, jaké gesto co znamenalo a co tím vlastně myslel. Kvůli této „vadě“, je důležité se trochu zamyslet. Slečna nesmí mít pocit, že jste to chtěli mít rychle za sebou.

Jak na pořizování dárků? Především je podstatné, jestli vůbec dotyčnou znáte, protože je viditelný rozdíl mezi člověkem, který nechce nad ničím moc dumat a nakoupí čokoládu nebo přání nebo podobný univerzální dárek, a člověkem, který chce druhého potěšit a dát mu najevo, že mu na něm záleží.

Můj názor je, že ze začátku vztahu se nemusí nic přehánět. Lepší než vymýšlet nesmysly je darovat něco od srdce a jenom přemýšlet romanticky. Teď je to období, kdy se od sebe nemůžeme hnout, kdy myslíme jeden na druhého celé dny a posíláme si zamilované zprávy. Tak se umíme vcítit do druhého. Vzpomínejte na koníčky nebo oblíbené barvy, nejsledovanější sport či neuskutečněný sen. Připomeňte si vaše první rande, a jaké jídlo si chválila. Můžete sám uvařit nebo naplánovat den plný jejích oblíbených činností. Je nespočet mnoho způsobů jak můžete svou dívku potěšit, ale když do toho vložíte srdce, podaří se vám udělat jí opravdovou radost svou originalitou.

Teď už zbývá „jen“ celý dlouhý život a strávíte ho, při troše štěstí, s tou dotyčnou, tak ji nemůžete odbývat. To znamená, že se i v manželství musí partner snažit! Měl by udržet pozornost své vyvolené a vzbuzovat v ní dojem, že ještě pořád umí číst mezi řádky a vycítit, co zrovna chce i po dvaceti letech soužití. Jenomže to je doba, kdy potěšíme druhého i takovým praktickým dárkem, jako je nějaký kuchyňský spotřebič nebo nářadí, proto se vše zjednoduší.

Jak už jsem na začátku zmínila, neexistuje žádný přesný seznam, ale pokud je to pro vás důležitý člověk, i když budete maximálně nervózní, nebude těžké přijít na to, co si přeje, jestliže budete uvažovat jako zamilovaný člověk. 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40