Chytří podnikatelé neztrácí čas. Používají FIRMO.CZ a vědí o svých partnerech vše!

Komerční články

Chytří podnikatelé neztrácí čas. Používají FIRMO.CZ a vědí o svých partnerech vše!Závidíte ostatním jejich spolehlivé obchodní partnery? Pokud jste doposud měli smůlu a permanentně naráželi na naprosto nespolehlivé subjekty, máme pro vás dobrou radu. Napříště buďte chytřejší a prověřte si danou osobu či firmu ještě předtím, než podepíšete smlouvu o spolupráci. Pomůže vám nový online nástroj FIRMO.CZ, který funguje jako jednotná databáze různých zdrojů informací. Prozradíme vám, jak vám tento pokročilý rejstřík firem ušetří čas, starosti a ve finálně i spoustu peněz.


Začněme otázkou. Proč byste měli platit za něco, co je na internetu volně k dispozici? Důvod je prostý – FIRMO.cz totiž není pouhý agregátor informací z volně dostupných zdrojů. Nabízí uživatelům jedinečné funkce a šetří tak jejich čas.

FIRMO - rejstřík firem 

FIRMO.cz zpracovává informace z následujících zdrojů:

Zkuste si jen představit, kolik času strávíte skládáním mozaiky z jednotlivých kamínků – uceleného profilu firmy z informací, které budete čerpat z mnoha zdrojů. FIRMO.cz vám je obratem naservíruje jako na stříbrném podnose. A najdou se i další důvody, proč si službu připlatit.

FIRMO.cz umí vyhledávat vazby mezi subjekty, a to i přes několik dalších firem či osob. Automatický strážce vás vždy upozorní na důležité změny v registrech, takže budete mít aktuální informace, které jsou dostupné kdykoliv a kdekoliv.

živnostenský rejstřík firem 

 

Online nástroj FIRMO.cz si můžete vyzkoušet na 14 dní zcela zdarma. Během této doby si uděláte obrázek o tom, zda se vám vyplatí některý z placených tarifů. Chytří podnikatelé mají jasno a předplácejí si tarif na rok se slevou na 2 měsíce. Více na www.firmo.cz.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40