Budoucnost elektroniky pro domácnost

Bulvár, Články

Budoucnost elektroniky pro domácnostVíte jak funguje dnešní elektronika? Rádi by jste si poslechli něco o její budoucnosti?


Byl, žil jeden mladý hoch a dívka. Měli se moc rádi. Rozhodli se, že budou spolu žít. Koupili si byt a za poslední peníze si jej vybavili značkovou elektronikou.

Řekli si, když se prásknem přes kapsu a za poslední peníze koupíme značkové věci tak máme alespoň na deset let vyhráno.

Ano bylo pravda, že dva roky žili v naprosté spokojenosti. Než se přiblížil třetí rok. V tom to začalo. Nejdříve začala sama od sebe mikrovlnka se pouštět. Uff, že by značka Electrolux nebyla tak kvalitní. No dobrá, dáme to do servisu. Přece autorizovaný servis to dá do kupy. Zlatý český ručičky :-D. Dám to tam. Ani ne za pár dní mi volají opraveno. Super. Vezmu si ji domů a ohřeju si v ní oběd. (ani mě nerozhodilo, že kryt mikrovlnky není zašroubovaný plným počtem šroubků :-) i mě holt občas se něco ztratí). A co to neslyším. Mikrovlnka ač vypnutá opět se sama točí. Tak jdu opět do servisu. Pan servis mi poví, to není možný. Jak na potvoru se závada neprojeví. Tak si ji vezmu domů a repete. Ok, mikrovlnku hodím do servisu ukecám je o opravu. Fajn výměna elektroniky - desky. Tak máme novou mikrovlnku super.

A pohádky je konec ? Ani náhodou, už za 2 měsíce odejde motorek, co otáčí deskou. Když tam přijdu a ptám se, zda je to normální aby se mikrovlnka za 4 tisíce po dvou a půl letech srala pan servis odpoví "Pane co by jste chtěl - vždyť je to spotřební elektronika". V duchu ho posílám do prdele a značku Elektrolux taky. Vysolím 300 Kč za opravu.  Doufám, že se už nemá co vysrat. No že jsem to zakřikl. Za dva měsíce si partnerka všimne, že tentokrát si mikrovlnka určuje čas ohřívání sama. Místo čísel vidím Osmičku :-). -> Co teď s mikrovlnkou ? 

Mohl být zlého snu konec nebýt sklo keramické desky kupodivu značky Electrolux. Též po dvou letech a nějaký chloupek. Mikrovlnka problikává teplotu desky. Že by čidílko. Fajn, ani ne po měsíci nesvítí nic. Nevadí mi. Život jde dál.

Kdyby... ano ještě tu máme výborný vysavač. Kupodivu Electrolux. 3 roky a nejde regulace vysávání. Musím uznat, že sací výkon bohužel s nastavením na minimum není to pravé ořechové.

Čím to je, že moji rodiče mají mikrovlnku Daewoo deset let starou a bez poruchy.  Vysavač ETA deset let a bez poruchy.

A já ani s posraným mixerem za litr nevydržím déle než 3 roky.

Chtěl bych poprosit výrobce elektroniky. Prosím poproste své zaměstnance šikovné ručičky z Číny a okolí aby dělali pečlivěji a volili komponenty spíše na výdrž. Dělá to dost blbé jméno a naštve to zákazníky !

 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40