5 tipů pro Váš Valentýnský večer

Sex a vztah

5 tipů pro Váš Valentýnský večerBlíží se Valentýnský večer - lásky to čas. Jak je co nejlépe prožít s Vaší láskou?


Každý z nás má jinou představu o prožití Valentýnského večera. Někdo má rád romantickou večeři při svíčkách, jiný dává přednost romantické procházce.
Jestli ještě nevíte, jak oslavit Svátek zamilovaných, je tu malá inspirace:

1. Romantická večeře při svíčkách.

Nestárnoucí představa romantického večera. Všude po bytě jsou růže, rozsvícené svíčky, vonné tyčinky... Každá z nás se snaží udělat co nejlepší dojem. Ten by určitě nemohl být bez valentýnského dortu a lahve šumivého vína nebo pravého francouzského champagne, které se pro takovou slavnostní chvíli určitě skvěle hodí, (láhev pořídíte ve všech supermarketech a vybraných obchodech. Cena se pohybuje od 519,- do 1000,-Kč. Pochopitelně koupíte i dražší.)

2. Romantická procházka.

Pokud jste vyznavači romantických procházek krásnými místy, pak určitě navštivte Botanická zahrada hlavního města Prahy. (Otevírací doba od 9:00-16:00, cena 120,-Kč www.botanicka.cz).  Nádhernou procházku můžete zakončit v některé z mnoha restaurací v okolí zahrady. Pokud jste příznivci pravé české kuchyně určitě nepřehlédněte  restauraci U Trajců, (naleznete ji na ulici Vyšehradská 1902/39).

Valentýn

3. Prodloužený víkend na horách.

Milovníci sportu určitě ocení prodloužený víkend na horách spojený s lyžováním a večerním svařáčkem na zahřátí. Za zmínku určitě stojí romantický víkend pro dva v Aparthotel Šumava, (zaplatíte jen 2.490,-Kč pro dva na celý víkend. V ceně je, mimo ubytování, hodina ve vířivce při svíčkách s lahví sektu, bylinková parní lázeň a finská sauna a další skvělé služby. Co říkáte, nezní to dobře?)

4. Co dávají v kině?

Některé z nás určitě napadne zajít do kina na báječný film, při kterém budete pojídat popcorn a držet se za ruce při romantických scénách na platně. Pokud chcete letos menší změnu, určitě zajděte na film Perfect Sense. Romantické drama přijde do kin 2.2. 2012. Režisér David McKenzie vsadil na něco nového a neokoukaného. Tak uvidíme.

5. Luxus a poznání na prodloužených víkendech

Pokud toužíte po větší změně a po něčem originálním, vyzkoušejte prodloužený víkend v Paříži či v Římě. Tyto romantické metropole nabízejí řadu zákoutí a útulných hotýlků jako stvořených pro Valentýna. Inspirací je eurovíkend, (cena od 2.990,-Kč eurovikendy.pekne.cz ). Myslím, že si z bohaté nabídky určitě vyberete.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40